MD
Aberdeen
LISTINGS
- 1/59 59Open Sat 12PM-3PM
$ 499,990
3 Beds4 Baths2,491 SqFt - 1/19 19Open Sun 12PM-2PM
$ 235,000
2 Beds1 Bath702 SqFt - 1/44 44Open 5/20 5:30PM-7PM
$ 400,000
4 Beds2 Baths1,785 SqFt - 1/45 45Open Sat 12PM-3PM
$ 549,990
4 Beds4 Baths2,540 SqFt - 1/17 17Open Thu 11AM-5PM
$ 415,310
4 Beds4 Baths2,192 SqFt - 1/15 15Open Thu 11AM-5PM
$ 401,589
3 Beds4 Baths1,942 SqFt - 1/76 76New
$ 650,000
5 Beds5 Baths3,846 SqFt - 1/32 32New
$ 299,999
3 Beds2 Baths1,328 SqFt - 1/2 2New
$ 315,000
3 Beds3 Baths1,524 SqFt
RECENTLY SOLD
Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
4861 ATLAS CEDAR WAY, Aberdeen, MD 21001
Townhouse
3 Beds4 Baths2,671 Sqft Lot
$ 275,000 $ 270,000 1.9%
MLS# 1000409654
Listed by Keller Williams Preferred Properties

624 SOUTHGATE RD, Aberdeen, MD 21001
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,326 SqFt
$ 360,000 $ 380,000 5.3%
MLS# MDHR2051268
Listed by EXP Realty, LLC

839 LENI WAY, Aberdeen, MD 21001
Single Family Home
4 Beds3 Baths2,493 SqFt
$ 557,000 $ 565,000 1.4%
MLS# MDHR2049898
Listed by EXP Realty, LLC

1533-A MITCHELL LN, Aberdeen, MD 21001
Vacant Land
0.93 Acres
$ 22,500 $ 40,000 43.8%
MLS# MDHR2044480
Listed by EXP Realty, LLC

SPESUTIA RD, Aberdeen, MD 21001
Vacant Land
0.51 Acres
$ 7,500 $ 40,000 81.3%
MLS# MDHR2044460
Listed by EXP Realty, LLC

4901 PAPER BARK RD, Aberdeen, MD 21001
Townhouse
4 Beds4 Baths1,776 SqFt
$ 333,000 $ 329,900 0.9%
MLS# MDHR2045970
Listed by EXP Realty, LLC

933 SWILKEN BRIDGE RD, Aberdeen, MD 21001
Townhouse
3 Beds3 Baths2,903 SqFt
$ 515,000 $ 515,000
MLS# MDHR2046984
Listed by EXP Realty, LLC

924 CAMBRIDGE AVE, Aberdeen, MD 21001
Single Family Home
4 Beds2 Baths1,600 SqFt
$ 340,000 $ 344,900 1.4%
MLS# MDHR2045584
Listed by EXP Realty, LLC

177 FARM RD, Aberdeen, MD 21001
Townhouse
3 Beds2 Baths1,980 SqFt
$ 265,000 $ 260,000 1.9%
MLS# MDHR2044880